Android uygulamamızı denediniz mi ?
  • Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Yatakta partnerinizi daha mutlu edebilirsiniz

Genelde her zaman ilk görüşme ve ilk heyecanı yaşamış olduğu cinsel ilişkide yaşadıkları mutlulukları ikinci defa aynı birlikte olduğu partneriyle yaşamamaktadır. Yada bu ilk görüşeme bile oldukça haz alamadan ve bir an önce yaşansın ilişkide kazandırmaktadır. Yani anlayacağınız bakımsız bir ilişki her zaman cinsellikte soğumaya neden olabilir. Belki bir tarafın bu durumu kabul edebilir ama öte taraf yani bay yada Beylikdüzü escort bayan olmaz üzere illa bir taraf bakımsız ilişkiye kesinlikle sıcak bakmamaktadır. Özellikle bayanların üstüne çok düşen bu önemli konu yani bakımlı olmaları çok önemli bir boyuttur. Özellikle ağız olmak üzere bir çok günlük makyajda olmak üzere bakımlarına dikkat etmelisiniz. Böylelikle erkek partnerinizi hoş kokulu ve bakımlı olmanız sizi daha güzel ve seksi gösterecek ve erkeğiz daha arzulayacaktır. Ayrıca cinsellikte ortak bir karar alarak birlikte olduğunuz yada olmadığınız pozisyonları karar alırsınız. Yalnız her ne olursa olsun korunma amaçlı kondom tavsiye ediyoruz. Artık o size kalmış bir şey ister kullanır yada kullanmazsınız.

Her zaman erkeğinizi daha size karşı arzulu edebilmeniz için, kendisini etkiyecek birbirinden seksi kıyafetler tercih edebilirsiniz. Ayrıca birbirinden güzel kokan parfümleri de sıkmayı ihmal etmeyin. Güzel hoş kokmak erkeğiniz bu konuda etkilenecektir. Çünkü erkeklerin kokuya duymuş oldukları hazlarda vardır. Seksi iç çamaşırın üstüne normal kıyafetinizden daha cesur bir kıyafet ile kombi edebilirsiniz. Böylelikle karşınızdaki erkeğiniz o sıra sizi daha arzulayacaktır. Cinsel beraberliğinizde ön sevişmede erotik bir dans ile erkeğinizi kendinize hayran bırakarak kendisinin sizi daha arzulamasına izin veriniz. O sıra her şey kontrolünüz altında erkeğinizi şımartarak ve erkeğiniz tamamen sizin kontrolü altında hem kendisi mutlu oluyor ve sizi de mutlu edecektir. Böylelikle ilk görüşmeniz kadar tekrardan erkeğiniz ile o heyecanı yeniden yakalayabilirsiniz. Hem erkeğiniz olmak üzere sizde bu durumdan oldukça memnun kalacaksınız.

Bu bilgilerimizin üzerine ve araştırmalarınızın üzerine daha bilgi katarak yatağınızda oldukça iddialı bir kadın olmanız sizin elinizde olan bir şey. Ayrıca cinsellikte mutluluk birde ortam görselliğinden de geçtiğini bilmenizi isteriz. Yani anlayacağınız cinsel temasta bulunduğunuz ortamı arada değiştirmenizde fayda var. Ortamın yeni olmasıyla ve sizi de o güzel atmosferde görmesi size olan istekli yanı biraz daha artmaktadır.
  • Yorum Bulunamadı.