Android uygulamamızı denediniz mi ?
  • Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Sevgilinizi tanımak için soracağınız sorular

Birlikte olduğunuz insanı ne kadar tanıyorsunuz ya da sizler sevgilinizin sizlere verdiği değer hakkında merakınız varsa bu yazımızı okuyun. Görüşme sırasında ya da telefonda konuşuyorken onun hakkında daha net fikir sahibi olmak için soracağınız bazı sorular olacaktır. Bu sorular sayesinde sizlerde hem sevgilinizi tanımış olacak hem de onun hayatınızda ki doğru insan olup olmadığını anlamış olacaksınız.Beylikdüzü escort aracılığıyla, sevgili olduğunuz insana ilişkinin ileri ki zamanlarında ilk olarak sizin hakkınızda ilk karşılaştığınız zaman ne düşündüğünü sorun. Bu soruya vereceği yanıtın ilişkinizin ilerleyen sürelerde nasıl olacağını açıklayacaktır. Özellikle de ilk karşılaştığınız zaman giyindiğiniz kıyafet ya da sizin nerede buluştuğunuz gibi detayları ilk sorunun cevabını aldıktan sonra sorduğunuz zaman gerçekten doğru cevap veriyorsa sizinle sadece gönül eğlendirmek için görüşmüyor ve sizinle ileriye dönük bir ilişki içerisinde olduğunu anlayabilirsiniz.

Değer verip vermediğini anlamak için ilk izlediğiniz filmi sorabilirsiniz. Ya da sizin bir şarkınız varsa bunu da sorabilirsiniz. Daha önceden belirleyemediğimiz bir şarkı varsa o zaman sizin ilk olarak dinlediğiniz şarkıyı sorun. Ama bunun yanıtını her insan veremeyebilir. Soruyu şu şekilde çevirebilirsiniz. Sizi hatırlatan herhangi bir nesnenin ya da durumun olup olmadığını sorun. Belki bir televizyon dizisi ya da bir kitap gördüğü zaman sizi direk hatırlıyor olabilir.Sizi severken tabi ki bazı huylarınızı ya da bazı davranışlarınızı sevmiyor olabilir. O halde sizin bu konuda mutlaka sevmediği ve hoşlanmadığı herhangi bir şeyi söylemesini isteyin. Belki de siz yaptığınız bu davranışın onun hoşuna gideceğini düşündüğünüzden yapıyor olabilirsiniz. Sizlerde öğrenerek onun yanında yapmamaya çalışırsınız.

Birlikte oluyorken, hangi sohbetin onu baydığını ve yapmış olduğunuz sohbetin onun daha çok ilgisini çektiğini öğrenin bu sayede onun sizin yanınızda sıkılmayacağı muhabbetler edersiniz.Eğer ileriye dönük hayalleriniz varsa ve onunla aynı çatı altında yaşamak istiyorsanız ve bazı soru işaretleriniz varsa sizi hayatında isteyip istemediğini öğrenmek için tuzak sorular sormalısınız. Gelecek hakkında ne düşündüğünü ve ya geleceğine dair planlarını size anlattığında bu planlarda siz yoksanız demek ki gelecekte de olmayacaksınız.
  • Yorum Bulunamadı.