Android uygulamamızı denediniz mi ?
  • Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Konular sizi şaşırtacaktır

Seks hayatınız sizlere göre hep mükemmeldir. İnsanlar öz eleştiri seks konusunda çok fazla yapamazlar. Beylikduzude escort partnerleri de birlikte oldukları eşlerinin kırılmaması için harikaydı, çok iyiydi gibi cümleler kurabilirler. Sizler de cinselliğin hiç bilinmeyen yönlerini bu yazımız içerisinde bulacaksınız. Vajina kuruluğu olan bir kadının, seks isteği olmadığından ötürü olmaya bilir. Bazı rahatsızlıklardan ötürü partnerinizde uyarılma olsa bile vajinası bir türlü ıslanmayacak ve bu yüzden de kayganlaşmayacaktır. Kuru bir vajina ile seks yapmak ise birlikte olunan bayanın büyük bir acı hissetmesine ve seksten soğumasına neden olacaktır. Böylesi bir durum yaşayan partnerlerin muhakkak bir kadın doğum uzmanına görünmesi gerekmektedir. Bayanların adet düzensizliği gibi sorunları varsa seks hayatının olması ile birlikte artık adet düzensizliği ve adet sancısından da kurtulacaklardır. Birçoğu insan bayanların özel günlerinde seks yapmayı hijyenik ya da hastalık durumları oluşacağından istemezler. Fakat bayanların adet döneminde en isterikli oldukları zamandır. Ve hijyenik olmadığı gerçektir ama herhangi bir hastalık olması ihtimali bulunmamaktadır. Cinselliği elektrik aldığı bir insanla yapacağından büyük bir zevk alacaktır. Ve bu zevk alarak yaşanıldığında, seks konusunda tatmin olacaktır. Ve bu sayede bütün mutsuzluğu ya da üzüntüsünün de geçmesine neden olur.

Eğer iyi bir partnere sahipseniz seks sırasında yapılacak orgazm olunan seks daha mutlu edecektir. Yapılan bir araştırmaya göre düzenli olarak seks hayatının iyi olduğu ve zevk alarak partneri ile cinsel birleşme yaşayan bu insanların hayatı daha çok sevdiklerinden, daha mutlu ve sağlıklı bir hayat sürmektedir. Özellikle de uzmanlar tarafından yapılan açıklama sırasında gösteriliyor ki, önemli bir karar alacaksa ya da önemli bir toplantıya katılacaksa o halde mutlaka seks hayatının düzenli olması gerekmektedir. Bir gün öncesinde yapılacak seks sayesinde bedensel ve ruhsal olarak bir rahatlama gerçek olacağından tabi ki daha iyi bir karar vermesi de mümkün olacaktır. Seks sırasında vücut içerisinde olan organlarımız çalışacaktır. Karın bölgesi sayesinde bağırsak, nefes alımı hızlanacağından akciğerler ya da daha çok kan pompalanacak olduğundan kalbimizde çalışacaktır.
  • Aybüke3.12.2016 22:21:30
  • Ya yok mu yakışıklı kendine güvenen birisi benim çok canım sıkılıyor ve kendime bu gün farklı bir heyecan sunmak istiyorum hadi saat 23 :20 ve canım çok sıkılıyor ve seks itiyorum.
  • Ali Osman3.12.2016 22:19:32
  • Vay be arkadaş gerçekten bu bilgileri daha önceden bilmiyordum sağ olun inanın bana bu güzel bilgileri sağladığınız için teşekkür ediyorum.