Android uygulamamızı denediniz mi ?
  • Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Kendinizi Rahat Hissedemiyor musunuz

Hoşlandığınız ve bir ilişkiye başladığınız zaman, birlikte olduğunuz insanın yanında hiç kimsenin olmadığı kadar rahat olmanız gerekmektedir. Eğer sizler bu birliktelik sırasında partnerinizin yaptıkları yüzünden ondan çekiniyor ama bir o kadar da çok seviyorsanız bilmelisiniz ki o insanı yeteri kadar tanımıyorsunuz. Birlikte sürekli olarak kafelerde buluşmak yerine onunda hoşlanacağı farklı yerlere gidin. Bir insanın yanında eğer rahat edemiyorsanız, karşınızda oturan insanı yeteri kadar tanımıyorsunuz demektir. Sizler de daha çok vakit geçirmeli ve ilişki yaşadığınız insanın olumlu ve olumsuz davranışları üzerine onunla konuşun. Sizlerde birlikte Escort Beylikduzu zaman geçirdiğiniz insanı zaman içerisinde tanıdığınız zaman artık daha rahat davranışlarınız olacaktır. Sizler tek olarak zaman geçirmeyip, birlikte zaman geçirmeyi daha çok seviyorsanız, bu karşınızda bulunan insan bazen itici gelebilir. Bu yüzden onunla birlikte zaman geçirirken asla başka bir yere bakmamalı, telefon ya da tablet ile ilgilenmemeli onun anlattıklarını sözünü kesmeden dinlemelisiniz. Her insanın küçüklüğüne dair ya da kimsenin bilmesini istemediği bir takım sırları ve ya hayatında yaptığı hatalar olabilir. Size bu hatalarını ya da sırrını açıklamak istediği zaman dinleyin. Ve en ufak bir tartışmanız sırasında sizlere anlattıklarını hemen koz olarak kullanarak ona sunmayın. Sizin yanınızda rahat etmesi için öncelikle sizlere güvenmesi gerekmektedir. Güven olmadan hiçbir ilişki de kendinizi rahat hissedemezsiniz.

Birlikte olduğunuz insan tanımak isterseniz onun arkadaş çevresinden tanımaya başlayın. Arkadaşlarının kim olduğunu öğrenebileceğiniz gibi aynı zaman sizinle yaşadığı ilişkinin boyutunu da öğrenebilirsiniz. Sizinle ileriye dönük bir ilişki mi yoksa kısa süreli bir ilişki yaşayıp yaşamadığını da kolaylıkla arkadaş grubu içerisinde öğrenmeniz mümkün olacaktır. Eğer siz değil de birlikte olduğunuz partnerin sizlerin yanınızda rahat olmadığını fark etmeniz durumunda, onun daha rahatlamasını sağlamanız gerekiyor. Rahat olamıyorsa o halde uzmandan yardım alabilirsiniz. Aceleci olmamanız gerekmektedir. İlişkinin ilk başlarında ona karşı olan ilginiz ya da hayranlığınızdan zamanla azalacaktır. Partnerinizle yaşadığınız ilişkinin asla monotonlaşmasına izin vermemelisiniz. Monoton hale gelen ilişki her zaman hem sizin hem de partnerinizin rahatsız olacağı anlamına gelmektedir.
  • Mesut30.11.2016 16:02:53
  • Evet bu sitede kendimi çok rahat hissediyor bu yüzden teşekkürlerimi sunuyorum. Sizin sayenizde kendime uygun partneri karı buluyorum. Evine misafir oluyorum ne güzel hiç zaman kaybı yaşanmıyor naz çekme yok çok güzel yani bu site her zaman var olursa ben kendimi rahat hissederim...