Android uygulamamızı denediniz mi ?
  • Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Kendi kendinizi mutlu etmenin yolları

Kendinizi mutlaka seksi, çekici ve mutlu hissetmek için illa bir sevgiliye mi ihtiyacınız var mı Yada buna ihtiyaç mı, duyuyorsunuz. Beylikdüzü escort bayan sitesi olarak tavsiyelerimizi dinledikten sonra fikriniz oldukça değişecek ve mutlu olabilmenin yedi yoluyla etkili ve bir o kadar eğlenceli yolunu açıklıyoruz. Şayet hazırsanız, başlayalım ve emin adımlarla mutlulu bir kadın olmak için bu sorunları birlikte aşalım. Kendinize bir iyilik yapın ve mutluluğa davet edin. Nasıl mı, diye şimdi düşünüyor ve meraklanıyorsunuz. Öncelikle şunu yapabilirsiniz, sanki birisinden çok hoşlanıyorsunuz ve onun için hazırlanmaya hareketine koyulalım. Böylelikle ilk hareketimize başlayalım. Bu hazırlık amacı sevgilinizden neler beklemiş olduğunuzu keşif edip ve sizi mutlu edecek davranışları ayrıca yaklaşımı kendinize sunabilmektir. Yani bu alıştırma sonucunda hem kendinize hem karşınızdaki cinsel ilişkinizde daha mutlu ve enerji dolu olabilmeniz sağlanacaktır. Kendinize güzel ve tutkulu bir buluşma sağlayın. Sanki sevgiliniz ile geçireceğiniz erotik içeren bir geceye hazırlanmış gibi hazırlanın. Oldukça çok şık ve kendinizi dışı hissedeceğiniz bir kıyafet seçiniz. Yüksek topuklu ayakkabılar seçiniz ki, vücut kıvrımlarının daha dik ve seksi görünsün.

Sizi etkileyen ve bu hoşunuza gidecek bir parfüm belirleyip kullanmayı tercih ediniz. Olağan üstü buluşmaya iyi bir yemekle başlamak sizi oldukça mutlu edecektir. Bu yüzden sadece kendinize yetecek ve sevmiş olduğunuz bir yemek hazırlayın kendinize. Ayrıca vücudunuzun harika gözükmesinin size söylenmesini seviyorsanız, o zaman yüksek sesle kendinize bunu söyleyin. Ayrıca geceyi tutkulu ve çılgın bir geceyle bitirmek isterseniz, kendinizi mutlu edecek yoğun zevki yaşata bilirsiniz. Mükemmel sıcak ve kokulu bir duş alınız. Bu cildinizi yumuşatacak ve çok iyi gelecektir. Güzel bir duş ardından bornozunuza sarını ve bu şekilde battaniye altına girin. Adeta kadifeye dokunurcasına ellerinizi vücudunuzda gezdirin. Göğüslerinize bir süre masaj yapın. Tabi bir sürede kıyafet giymeyiniz, üzerinizdeki bornoz ile kendinizi daha seksi ve rahat hissedeceksiniz. Cinsellik ve seks ile alakalı bilmediklerinizi araştırın ve öğrenin. Hatta yalnız başınıza sorunları araştırmanızdan keyifli ve güzel yolu olmadığını bilmenizi isteriz.

Araştırmalarınızın sonucunda elde etmiş olduğunuz bilgileri uygulayınız ve inanın bu durum oldukça hoşunuza gidecek ve bilmedikleriniz hakkında tecrübe sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bu yapmış olduğunuz uygulamaları ve elde etmiş olduğunuz tecrübeleri partneriniz ile de paylaşmayı ihmal etmeyiniz. Böylelikle partnerinize karşı sizi ne daha seksi ve ne istemiş olduğunu bilen bir kadın olarak bu durum partnerinizin oldukça hoşuna gidecektir. Hadi ne duruyorsunuz partnerinizi cinsellik ilişkisine teklif ediniz ve mutluluğun doruklarını yaşa yanız.
  • Yorum Bulunamadı.