Android uygulamamızı denediniz mi ?
  • Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

İlk sevişme sonra yapılması gereken

Genellikle hoşlanmış olduğunuz bir erkekle unutamayacağınız harika bir gece geçirip ve ardından evinize döndünüz. Peki, bundan sınra ne olacak yada ne yapacaksınız, diye merakla bekliyorsunuz. Sorduğumuz soruyla bir çoğunuz bu olayı başından geçirmiş olduğundan dolayı yazıyı okumaya devam ediyorsa demek ki sorumuz çok doğru bir deyime dayandı. Bu yüzden eğer ki erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız ve ilk sevişmeden sonra taktiksel davranmanız gerekmektedir. Beylikduzu escort bayan sitesi olarak size, bilime dayanarak detaylı tüyolarını sunuyoruz. Bize güvenin ve sonunda siz kazanacağınızı bilmenizi isteriz. Cinsel ilişki kitap yazarı 'Suan Kuchinskas' ilk sevişmeden sonra yapılması gereken tüm bilgileri açıklıyor. Hatta bu açıklamalarından biri şu şekil; sevişirken iki taraf da oksitiosin salgılar erkeğin vücudunu salgılamış olduğu testostoren oksitiosinin bağlayıcı etkisi azaltmaktadır. Kadının yarattığı vücudun salgıladığı östrojen ise, tam olarak tersine bağlayıcı etkisi yarattırır, dedi. Normalde utangaçlık tavırlar sergilemek eski moda olmuş olsa da ve görünse de genellikle her zaman işe yaramaktadır. Terapist ve seks uzmanların açıklamasına göre, kadınların heyecan dolu bir seksin erkekleri etkiyeceğini düşünüyor.

Bir aylık süre gibi aşama olabilir ama unutmayın erkeklerin size sadece yatakta çok ateşli olduğunuz için bağlanmayacağını sadece unutmamalısınız. Bu sadece kimyasal bir tutkudur ve buda zamanla kaybolur, diyerek durumu açıklığa kavuşturmaktadır. Genel düz mantıktan bakarsak aslında bizi hormonlarımız yönettiğini söyleyebiliriz. Kuchinskas, dopaminin bu konuda çok önemli bir kimyasal olmuş olduğunu söylüyor. Yani, Dopamin erkeklerin ödülün peşinden çılgınlar gibi koşmasını sağlıyor. Ödüle ne kadar uzun bir üre ulaşılmazsa o kadar süre kadını elde etmek için o kadar uğraşırlar. Bu tekrardan sonucunda çiftin arasında güçlü bir bağ oluşmaktadır. Biz kadınların ise bundan dokunuş, güven ve korumuş hissiyle birlikte çıkan ortaya oksitosin hormonu birincil aşk büyüsü görevi görmekteyiz. Yani anlayacağınız kendinizi arzulamış olduğunuz erkeğiniz ile yatağa ne kadar geç atarsanız, bağ o kadar güçlenmektedir.

Uzun bir aradan görüşmeyi ihmal etmeyip ve görüştüğünüzde erkeğiniz ile sevişirken vücudunuz daha çok oksitosin salgılar ve bu da bağlılık hissinin daha kuvvetli oluşmasını sağlıyor. Bu yüzden bırakın erkekler avcılık yapmak isterse bırakın sizi kovalamasına, izin verin. Bu konuda özetle geçmek istiyorum. Siz hormonlarınızın etkisiyle ona yakın olmak ve tekrar sevişmek isteyeceksiniz ama bunda kendinizi tutmak zorundasınız. Çünkü erkeklerin size ne kadar zor ulaşırsa o kadar kıymetli olduğunuzu anlayacaktır. Yani böyle bir devir geldi, ne yapalım erkekler, kendisi demode Bu yüzden her zaman kıymetli olmanın etkisiyle ikinci sevişmeyi böyle yapabilirsiniz.
  • Yorum Bulunamadı.