Android uygulamamızı denediniz mi ?
  • Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Helena Christensen

1968 yılında Danimarka’da dünyaya geldi. Hristiyanların kutsal günü olan Noel günü dünyaya gelmiştir. Ailenin beklenenden önce kutsal günde dünyaya gelmesinin bir işaret olduğunu düşünerek, kızları üzerinde daha yoğun bir ilgi oluşturdular. Babası Danimarkalı ve annesi Peruludur. Her zaman için eğitimini tamamlaması konusunda ailesinin ısrarı olmasına rağmen, ailesinden gizli olarak 18 yaşında Danimarka Güzellik yarışmasına katıldı. Burada Uzun boylu olması ve harika kusursuz olan bir fiziğinin olması nedeniyle ilgi çekti. Katıldığı yarışma programında Danimarka güzeli seçilerek bu sayede manken olma yolunda ilerlemeye başladı. Birçok projede yer aldı ve birçok insan tarafından da tanınmaya başladı. Beylikdüzü escort güzellik kraliçesi seçildiği günden bu güne kadar kendisinin istediği hayatı yaşamaya başladı. Yaşının ilerlemesine rağmen asla güzelliğinden bir şey kaybetmedi.

Magazinsel olarak gündeme gelmek istemese bile, podyumların aranan yüzü olması nedeniyle birçok yerde magazincilerin yakın takibi altına alındı. Hakkında birçok gerçek olan ve gerçekle alakasının olmadığı haberler yapıldı. Birlikte olduğu insanların şöhretten uzak bir hayatı olması nedeniyle, şöhretli olan bir sevgili istemediğinden birçok ilişkisi sonlanmak zorunda kaldı. Hayatının en iyi dönemlerini yaşadığı 20 ile 30 yaş arasında birçok dergiye kapak ve birçok alanda kendisinden söz ettirmeyi de başardı. Bu 10 yıl boyunca kendisinin yaptığı birikim sayesinde iyi bir yaşantı sürdü. Maddi durumu çok iyi olmayan ailesinin de kendisi sayesinde hayatı değişti.

Sonunda kendisi gibi ünlü olan Norman Reedus isimli oyuncuya aşık oldu. Büyük bir aşkla başlayan bu evlilikleri sadece 6 yıl sürmüştür. Son yıllarda ilk zamanlarda olan aşktan eser olmaması ve artık hayatında yolunda gitmeyen bu evliliği noktaladılar. Müzik ve konserlere gitmekten asla vazgeçmeyen ünlü manken 2008 yılında gittiği İnterpol grubunun konserinde grubun solisti olan Paul Banksaşık olması nedeniyle birlikte olmaya başladı. Çok kısa süre içerisinde ikinci kez nikah masasına oturdu. Ve hala Paul Banks ile evlidir. Eski Victoria'sSecret en gözde mankenlerinden olan ünlü güzellik kraliçesi gönüllü olarak birçok dernek ve kuruluşta çalışarak hayatını sürdürmektedir.
  • Yorum Bulunamadı.