Android uygulamamızı denediniz mi ?
  • Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Erkek Giyiminde Tişört

Uzun yıllardan bu yana tişört hem kadınların hem de erkeklerin dolabında bulunan ve çok sevilerek giyilen bir kıyafettir. Giyinildiğinde içinde rahat edilmesi ve hesaplı olmasından ötürü insanların tercih ettiği bu kıyafet önceleri sadece erkekler için üretiliyorken, kadınları düşünen modacıların tasarımı sonucunda, beylikduzu escort kadınlarda kendileri için üretilmiş olan tişörtleri giyinmeye başladılar. Özellikle spor kıyafet giyinmeyi çok seven insanlar tarafından satın alınmaya başlanan tişörtlerin bu kadar giyilmesi ve asla modasının geçmemesinin tek nedeni ücretinin uygun olmasıdır. Ayrıca üzerine değişik baskılarında yapılabildiği ve ya insanların istediği resmin üzerine bastırılması günümüz şartlarında mümkün olduğundan, birçok insan kendi tasarladığı ya da sevdiklerinin resimlerini de tişörtlerin üzerine bastırması mümkün olmadır. Ayrıca mesaj vermek isteyenlerin de satın alacakları düz bir tişörtün üzerine yazı yazılma imkanı da bulunmaktadır.

Tişörtler ilkbahar ya da yaz döneminde daha çok giyilmektedir. Havaların sıcaklaması ile birlikte birçoğu dolaplarında bulunan tişörtleri giyinmeye başlar. Havaların soğuk olduğu zamanlarda ise birçok erkek kazağın içerisine atlet giyinmek yerine tişört giyinmektedir. Rahat olmasından ve daha hesaplı olmasından ötürü birçok insan tişört giyinmektedir. Birçoğu insan tişört giyinme sebebine gelince, ütüye bile ihtiyaç duyulmadan, giyinip hemen çıkması yüzünden tercih sebebi haline gelmiştir. Dolaplardan giyinip hemen dışarıya çıkabilirler. Bu onlara verdiği kolaylık olmaktadır. Son zamanlarda üretilen farklı desenleri olan ve farklı renklerde olan bu tişörtler tercih edilme sebebi olmaktadır.

Birçoğu şarkıcı ya da sanatçının da tercihleri arasında olmaktadır. Özellikle de erkek olan sanatçıların tercih ettiği tişörtler kullanım rahatlığı sunduğundan konser verirken bile çoğu erkek şarkıcı bir tişört bir pantolon giyinip çıkmaktadır. Birçok kıyafete uyumlu olmaktadır. Kumaş pantolon, kot pantolon, şort gibi kıyafetler giyinmeyi seven erkeklerin her birinin tercih etmiş olduğu bu kıyafetler oldukça uygun fiyatlarla üretilmektedir. Sizlerde ister 10 TL bir tişört alabilecekken, 200 liralık bile tişörtler bulunmaktadır. Daha çok markasına göre ve üretildiği kumaşa göre ücreti olmasından bütçeye uygun olan birçok tişört bulunması günümüzde mümkün olmaktadır. Saniyeler içerisinde giyinip dışarıya çıkma kolaylığı olduğundan birçoğu insan tercih eder
  • Gülşen26.11.2016 15:43:22
  • Ben erkeklerde sadece rengi yakıştırıyorum özellikle sarı tonda renkli gözlü beyler siyah ve beyaz rengi oldukça güzel taşımaktadır. Ben bu tür beylere ne giyse yakıştırıyorum.
  • Efkin26.11.2016 15:41:59
  • bende arkadaş tişortlarıme önem gösteren birisiyim
  • Özkan Soykırım25.11.2016 23:48:59
  • Merhabalar bayanlar ben özkan 34 yaşında oldukça atletik yapıda sürekli spor yapan kaslı bir erkeğim ama sürekli çalışma temposundan kendime zaman ayıramıyorum bu yüzden tanışmak isteyen bayanların günün her saat bana yazabilirsiniz. Arabam var seyahat engelim kesinlikle yoktur bu yüzden istediğini her şehre gelirim.... Hadi dul bayanlar evli çiftler yada seks seven yatak partner arayan yalnız kadınlar sizleri bekliyorum... Çok memnun kalırsınız....