Android uygulamamızı denediniz mi ?
  • Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Erkek giyimi ve detayları

Erkekler kadınlar kadar modayı yakından takip etmeseler bile, beylikduzu escort son yıllarda erkeklerin bir kısmı dış görünüşüne de önem vermeye başladığından, çoğunun modayı yakından takip etmeye başladıkları da bilinmektedir. Eğer dış görünüm olarak kendinize dikkat etmek istiyorsanız, modayı izlemelisiniz. Ayrıca sizlerin kendi zevkinize uygun olan modayı da yaratabilirsiniz. Bu yazımız içerisinde erkekler tarafından asla bitmeyen modayı anlatacağız.

Bütçeniz uygunsa o halde sizlerin kendinize usta olan bir terzi bulmanız gerekmektedir. Her zaman için terzide diktirecek olduğunuz, sizin kalıbınıza uygun olan kıyafeti dikecektir. Eğer terzilere daha fazla para vermeyip, hazır olan bir kıyafet almalısınız. Eğer aldığınız hazır kıyafet size uymuyorsa bir terziye giderek, pantolonun paçalarını kısalttırabilir ve kendi yapınıza uygun olan kıyafetleri bulabilirsiniz.

Giyecek olduğunuz kıyafetleri farklı olmak istiyorsanız o zaman ceket ve ya kaban giyindiğiniz zaman elinizi cebinize soktuğunuz da dar olmayacak ve sizin rahatsız etmeyecek kıyafetleri bulmalısınız. Ayrıca çok geniş olan kıyafetlerden de olabildiği kadar kaçınmanız gerekmektedir. Elbisenizin üzerine kravat takacağınız zaman, kravatın uzunluğunun kemer tokasına gelmesi gerekmektedir. Uzun ya da kısa olmamasına dikkat etmelisiniz. Kravat ve ya fular kullanıyorsanız asla gömleğinizle aynı renkte olmamasına dikkat edin.

Takım elbisenin altına giyeceğiniz ayakkabı çok önemlidir. Burada bilmeniz gerekiyor ki asla kemeriniz ile ayakkabı aynı renk olmaması gerekmektedir. Ayrıca pantolon uzunluğuna da sizlerin dikkat etmeniz gerekiyor. Asla paçalarınız ayakkabılarınızı örtmesini engellemeniz gerekmektedir. Giyinmiş olduğunuz gömleğin, ceketin altından 2 santim kadar dışarıya çıkmasına özen göstermelisiniz. Özellikle erkeklerin ceket üçerine kol düğmesi olduğunda, daha hoş bir görünüme ulaşacaklar.

Ayakkabı temizliğine bir kadın son derece dikkat eder. Her zaman için ayakkabılarınızı silmelisiniz. Kirli ve toz içerisinde kalan ayakkabılarınız birçok insanın sizin hakkınızda olumlu düşünceye sahip olmazlar. Evden çıkmadan önce ayakkabılarınızı silmelisiniz. Uzun yıllardır hem erkeklerin hem de kadınların vazgeçemediği beyaz ya da siya düz olan tişörtlerin modası asla geçmiyor ve birçok insan gündelik hayatı içerisinde spor giyinmek istediğinde beyaz ya da siyah olan tişörtleri tercih etmektedir.
  • Handan26.11.2016 21:54:46
  • Tarık her zaman giyimine dikkat eden beyler daha yakışıklı ve karizmatik olurlar seni tanıyabilir miyim
  • Tarık26.11.2016 21:52:24
  • Ben hacı giyim kılık kıyafetlerime dikkat ederim ayrıca giyinmek bence de sanattır diyorum ve bu yüzden herkesin giyimine dikkat etmesi gerekir.
  • Orhan26.11.2016 21:07:41
  • ben uzun süredir sitenizi takip ediyorum. Çok renkli olduğunuzu ifade edebilirim. Sizin sayenizde seks hayatım çok renkli oldu bu yüzden eğlenceli zamanları bize sunduğunuzdan dolayı teşekkür ederim....