Android uygulamamızı denediniz mi ?
  • Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Çekici kadın nasıl olmalıdır

Yapılan bazı araştırmalar gösteriyor ki erkekler güzelliğe önem vermiyor. Çirkin bir kadın olsa bile bakımlı ve çekici olmalarını istemektedir. Sizler kendinizi aynaya baktığınız zaman beğenmeseniz bile yapacağınız biraz makyaj sayesinde bu erkeklerin çok hoşuna gidecek ve sizi çok beğeneceklerdir. Ayrıca birçok erkek karşısında olan çekici kadının susarak oturmasını, hiç konuşmadan durmasını da istemez. Her zaman güzel espriler yapabilmeli, birlikte konuşacak birçok konusunun olduğu kadınlar her zaman için daha ön planda olacaktır. Bir kadının eğer bakımlı olması, güzel bir kıyafet giyinmesi ve karşısına geçtiği zaman sürekli cilveli olan hareketlerde bulunması bütün erkeklerin ilgisini çekecektir. Erkekler nasıl ki kaslı oldukları zaman ve üçgen bir vücuda sahip olduklarında Beylikduzu escort kadınların kendilerini daha çok beğeneceğini düşünüyorlarsa, bir kadın da vücut ölçüleri zayıf olduğu zaman erkekler tarafından beğenilecek olduğunu düşünüyorlar. Ama bu tamamen yanlış olan bir düşünceden ibarettir. Erkekler dış güzelliğe daha çok önem veriyorlar. Ama bir kemik yığını ile de birlikte olarak zaman geçirmek istemediklerini de belirtiyorlar. Bu yüzden biraz balık etli olan kadınlar çoğu erkeklerin daha çok ilgisini çekiyor ve gözlerini onlardan yana çevirmektedir. Karşılaştıkları kadının dış görünüşünden sonra ellerine dikkatle bakmaktadır. Erkekler elleri güzel olan bir kadını tercih etme nedenleri, o bayanın kendisine bakıyor olmasıdır. Erkekler arasında böyle bir inanış olmaktadır.

Konuşurken kırmızı ve çekici dudaklarınızın parlaması erkeklerin dikkatinden kaçmayacaktır. Her zaman için güzel yüze sahip olmak istiyorlarsa dudaklarınıza sık sık parlatıcı sürmelisiniz. Kariyer sahibi olan ve üniversite okumuş bir kadın son zamanlarda daha çok tercih edilmektedir. Erkeklerin, artık kadının çalıştırmadığı dönemler son buldu. Kendi ayakları üzerinde duran ve maddi kazancı olan kadınları daha çekici buluyorlar. Kavgadan ve gürültüden uzak olan bir yaşamı tercih eden beylerin hayatlarında kıskanç ya da boğacak bir kadın istemediklerini ve bu tür bir kadını da hayatlarına almak istemedikleri de biliniyor. Rol yapmayan, doğal olan ve sonu ne olursa olsun her zaman dürüst kadınlardan da daha çok etkilendiği bilinmektedir.
  • Erdal1.12.2016 11:43:22
  • Bence olayınız ve siteniz çok kaliteli burada günün her saati kadın bulman çok güzel burada kendine uygun partneri buluyorsun ne kadar güzel iyi yerlerde olun her zaman iyi çalışmalar dilerim